Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

130157
ETUI MED VYKORT, Olympiaden Stockholm 1912.
Etui med vykort, olympiaden stockholm 1912.

Etui med fällbart lock och förgylld dekor "Olympiska spelen Stockholm 1912", ca 130 vykort med motiv från spelens olika grenar och tävlingar.

Slitage.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 000 SEK