130157

ETUI MED VYKORT, Olympiaden Stockholm 1912.

Etui med vykort, olympiaden stockholm 1912.

Etui med fällbart lock och förgylld dekor "Olympiska spelen Stockholm 1912", ca 130 vykort med motiv från spelens olika grenar och tävlingar.

Slitage.

Utropspris
1 000 SEK