Diverse former och tillverkare, största delen från 1900-talets första hälft. Finska stämplar, en del stämplade 830S, en engelsk- och en tyskstämplad. Totalvikt ca 220 g.
Två servettringar utan graveringar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.