Design Möbler
1301651

Bespoke, biljardköskåp, Los Angeles 2000-tal.

Bespoke, biljardköskåp, los angeles 2000-tal.

Ett skåp i mässing med glasade dörrar, träfaner samt glashylla och belysning. Bredd 77, djup 35, höjd 275 cm.

Smärre slitage. Smärre fanerskador nedtill. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK