Design Övrigt
1301674

Bordslampa, keramik, Keramos, Wien, Österrike, 1920/30-tal.

Bordslampa, keramik, keramos, wien, österrike, 1920/30-tal.

Dansade kvinna. Modell Dakan. Stämpelmärkt. Höjd 40 cm.

Smärre nagg. Ej funktionstestad. Smärre slitage. Krackelyr. Smärre nagg på klack.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK