Stomme av furu. Klädsel av ljus canvas, lös dyna. Läderremmar. Sitthöjd 42, höjd 71 cm.
Slitage. Smärre textilskador. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10