Silver Bestick
1301701

Ragusked, strösked samt såssked, silver, 1800-tal. Bl a Möllenborg, Stockholm 1844.

Ragusked, strösked samt såssked, silver, 1800-tal. bl a möllenborg, stockholm 1844.

Såssked med träskaft samt graverade initialer. Längd 21-28 cm. Total vikt 223 gram.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK