Konst Skulptur
1301791

Salvador Dalí

(Spanien, 1904-1989)
Salvador dali skulptur  signerad och numrerad 1139/1500 patinerad brons.

Salvador Dali skulptur signerad och numrerad 1139/1500 patinerad brons

"Venus a la giraffe", märkt Euro Art, signerad fuso dalla Venturi Arte, Bologna Edition Euro Art Italia, höjd ca 57 cm.

Obetydligt ytslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
20 000 SEK