Konst Skulptur
1301827

José Luis Sanchez

(Spanien, 1926-2018)
José luis sanchez, brons, signerad och numrerad 1000/953.

José Luis Sanchez, brons, signerad och numrerad 1000/953.

"Troya". Höjd 15,5 cm inkl sockel av plexiglas.

Smärre fläckar. Mindre repor.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
4 000 SEK