José Luis Sanchez

(Spanien, 1926-2018)
José Luis Sanchez
(Spanien, 1926-2018)

José Luis Sanchez, brons, signerad och numrerad 1000/830.

"Leviatan". Höjd 19 cm inkl sockel av vit marmor.

Smärre fläckar.

Utropspris
5 000 SEK