Konst Skulptur
1301863

Hjalmar Stenholm

(Finland)
Hjalmar stenholm, bronsskulptur, signerad.

Hjalmar Stenholm, bronsskulptur, signerad.

Ett barn. Höjd 18 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR