Möbler Hyllor & Bokhyllor
1301898

Boksnurra, 1900-talets andra hälft.

Boksnurra av mahogny. Bredd 42,5, djup 42,5, höjd 76 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK