Möbler Hyllor & Bokhyllor
1301983

Sideboard 1960-tal

Sideboard 1960-tal.
Sideboard 1960-tal.
Sideboard 1960-tal.
Sideboard 1960-tal.
Sideboard 1960-tal.
Sideboard 1960-tal.

Överdel med spegel. Front med två dörrpar. Mittdel med barlucka. Porslins handtag. Löstagbara ben. Längd 220 cm. Djup 47 cm. Höjd 87 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Högra dörrparet svårt att stänga. Fanerskador.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK