1302019

Joseph Jungwirth

(Österrike, 1869-1950)
Joseph jungwirth, olja på duk, signerad j jungwirth.

Joseph Jungwirth, olja på duk, signerad J Jungwirth.

Porträtt kvinna ca 153x106 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
4 000 SEK