Möbler Bord
1302069

Sängbord ett par 1900-talets första hälft

Sängbord ett par 1900-talets första hälft.

Mahognybetsat trä med inläggningar, 43x31x121 cm vardera

Bruksslitage. Fläckar. Nagg. Märken. Rostangrepp.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G6
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
1 800
177
214
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
6 maj 15:48
1 800 SEK
6 maj 15:47
1 500 SEK