Möbler Övrigt
1302106

Eldhundar, ett par, empirestil, 1800-tal.

Eldhundar av mässing och järn i form av urnor. Höjd 25, längd 40 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
1 800
177
214
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
27 apr 18:36
1 800 SEK
24 apr 11:27
500 SEK