Tvådelat skåp fanerat med björk. Draghandtag och nyckelskyltar av mässing. Bredd 150, djup 63, höjd 215 cm. Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Renoverad. Kompletterad. Omarbetad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10