Möbler Skåp & Byråar
1302153

Barglob, Zoffoli, Italien, 1900-talets andra hälft.

Barglob, zoffoli, italien, 1900-talets andra hälft.

Snurrbar inredning. På trissor. Etikettmärkt. Höjd 100 cm.

Slitage. Märken. Pappersskador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK