Matta, rölakan, ca 245 x 154-155 cm, signerad ML, Kasthall.

Brunblåmelerad botten med närmast yttäckande medaljong i olika blå nyanser samt benvitt och ljusgrått. Baksidan med påsydd etikett.

Något slitage och smutsig, fläckar. Ställvis skadade fransar.

Utropspris
3 000 SEK