Design Möbler
1302321

Marion Fink

(Tyskland, Född 1987)
Marion fink, soffbord, specialbeställt, 2000-tal.

Marion Fink, soffbord, specialbeställt, 2000-tal.

Stomme i vitlackad mdf, bemålat papper, glasskiva, höjd 35 cm, diameter 150 cm.

Slitage, smärre skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK
Rekommendationer