Design Möbler
1302396

Børge Mogensen

(Danmark, 1914-1972)
Børge mogensen, hyllsystem, öresund, karl andersson & söner, 1960-tal.

Børge Mogensen, hyllsystem, Öresund, Karl Andersson & söner, 1960-tal.

Hyllsystem i tre sektioner. Delbart. Fanerat med teak. Nederdelar med skjutdörrar. Flyttbara hyllor. Etikettmärkt. Bredd 135 vardera, djup 46, höjd 240 cm.

Repor. Märken.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Klubbat pris
4 000
394
476
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
2 maj 17:48
4 000 SEK
2 maj 17:46
3 500 SEK
2 maj 17:46
3 200 SEK
2 maj 17:46
3 000 SEK
2 maj 17:46
2 500 SEK