Nathalia Edenmont, fotografi signerad och numrerad 1/6 a tergo.
"Falcon", 2005-2007. Signerad N Edenmont och numrerad 1/6 a tergo. C-print monterad på glas 140 x 63 cm.
Bilden är blekt. Inga övriga anmärkningar.
Proveniens
Wetterling Gallery, Stockholm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
28 000 SEK