Konst Modern svensk konst
1302746

Bengt Lindström

(Sverige, 1925-2008)
Bengt lindström, olja på duk, signerad lindström.

Bengt Lindström, olja på duk, signerad Lindström

Utan titel. 82 x 65 cm.

God kondition, obetydlig ytsmuts.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T9
Övrigt

Intyg från Comité Lindström medföljer.

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
70 000
6 871
8 176
Utropspris
80 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
11 jun 21:35
70 000 SEK
11 jun 21:33
68 000 SEK
11 jun 21:33
65 000 SEK
6 jun 0:41
60 000 SEK
4 jun 6:35
50 000 SEK