130279

SALONGSGRUPP, 4 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Salongsgrupp, 4 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Vitmålade, bronserade, med blå klädsel. Badkarssoffa, l 120. Karmstolar, ett par, samt bord, l 70, b 50, h 54.

Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK