1302831

Annukka Grönlund

(Finland, Född 1941)
Annukka grönlund, olja på duk, signerad och daterad -91.

Annukka Grönlund, olja på duk, signerad och daterad -91.

"Lemmen puutarha". 29 x 29 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
250 EUR