1303052

Figurin Bing & Gröndahl Danmark 1900-talets andra hälft porslin.

Figurin bing & gröndahl danmark 1900-talets andra hälft porslin.

Modellnummer 1770, höjd 20,5 cm.

Obetydligt nagg. Smuts.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

500
49
60
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
26 apr 19:25
500 SEK