1303074

Georg Jensen armband och halsband sterling silver och 18K guld, nr 394

Georg jensen armband och halsband sterling silver och 18k guld, nr 394.

Total vikt ca 112 g. Längd och bredd ca 43 x 1,5 cm och 18 x 1,5 cm.

Anlupen. Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
8 000 SEK