Belysning Taklampor
1303171

Hans-Agne Jakobsson, taklampa Markaryd, 1960-tal.

Hans-agne jakobsson, taklampa  markaryd, 1960-tal.

Etikettmärkt, mässing och glas. Diameter 36 cm, höjd inklusive stång 94 cm

Åldersrelaterat slitage. Skadat glas. Obetydligt nagg.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H6
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK