Design Konstglas
1303185

Nanny Still, flaska, signerad Riihimäen Lasi O.Y Nanny Still.

Nanny still, flaska, signerad riihimäen lasi o.y nanny still.

Signerad och etikettmärkt. Höjd 30 cm.

Repor. Åldersrelaterat slitage.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
4 000 SEK