1303191

Urna / högtalare, etikettmärkt Vifa Denmark.

Urna / högtalare, etikettmärkt vifa denmark.

Högtalare av keramik med flera material. Etikettmärkt Vifa Denmark. Höjd 84 cm.

Spricka / smärre kantlagning, repor, ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
5 dagar 20 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 0 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)