Fanerat med teak. Fyra dörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 230 cm, djup 41 cm, höjd 145 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Märken. Smärre skador. Bakstycke omfäst.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10