130323

OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, sign. 1900-talets första del.

Okänd konstnär, olja på pannå, sign. 1900-talets första del.

Caféscen. 30 x 23,5.

Obetydligt slitage.

Utropspris
1 000 SEK