Klockor & Ur Armbandsur
1303231

Patek Philippe, Calatrava, armbandsur, 35 mm.

Patek philippe, calatrava, armbandsur, 35 mm.

18K guldboett, plexiglas, automatisk, datum, 18K guldrem och -lås. 1960-tal.
Boett ref.nr 3565/1
Serienr 2696187
Kaliber 27-460M
Urverkets serienr 1118741
Urverket signerat Patek Philippe
Armband signerat Patek philippe, Swiss, FBG.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Slitage. Repor på urtavlan och glaset.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B599
Frida Nyman
Frida Nyman
Guldsmed, värderare smycken (Finland)
+358 (0)50 407 9406

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
7 000 EUR