Fanerade med valnöt, stoppad sits, utfällbar till säng, sitthöjd ca 465 cm, 78x85x85 cm, utfälld 195x68 cm
Bruksslitage. Repor. Nötta kanter. Fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10