Ring 18K vitguld med 1 safir ca 8 x 5 mm, 4 briljanter ca 0,30 ct, Atelier Ajour Stockholm 1980

Total vikt 9,0 g. Storlek 17/53,5. Vikt safir 2,23 ct ingraverat.

Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
8 000 SEK