Ring 14K vitguld m 1 rosa safir ca 5 x 3 mm och briljanter ca 0,25 ct

Total vikt 3,5 g. Storlek 17/53,5.

Mindre slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
3 700 SEK