130353

STEKFAT, ett par, porslin. Kina. Qianlong, 1700-tal.

Stekfat, ett par, porslin. kina. qianlong, 1700-tal.

Blå underglasyr. L ca 30, b 21.

Bruksslitage, obetydliga smånagg.

Utropspris
3 000 SEK