Ring 18K vitguld med 1 smaragd ca 2 ct och gammalslipade diamanter ca 1,5 ct totalt, G Dahlgren & Co Malmö 1968

Total vikt 11,6 g. Storlek ca 16,5/52.

Slitage. Små nagg smaragd.

Utropspris
25 000 SEK