Bestående av; 2 huvudbonader, 1 blus (storl L), 1 förkläde, 1 skärp med försilvrade spännen (längd ca 96 (kan läggas ut)), 1 klänning (storl L), 2 broscher i silver, 1 par örhängen (ostämplade)
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10