1303571

Collier 18K guld m gammalslipad briljant ca 0,90 ct ca H-I/SI, Gunnar Fahlström Stockholm 1991, total vikt 86,0 g

Collier 18k guld m gammalslipad briljant ca 0,90 ct ca h-i/si, gunnar fahlström stockholm 1991, total vikt 86,0 g.

Längd och bredd ca 41 x 1 cm.

Slitage. Repor. Slitage. Repor.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
50 000 SEK