Smycken Armband
1303591

Armband 18K guld , x-länk, 11,5 g, ca 19 x 1 cm

Armband 18k guld , x-länk, 11,5 g, ca 19 x 1 cm.

Slitage. Repor.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
4 500 SEK