Glas Övrigt
130365

BONBONJÄR, glas, empire, tidigt 1800-tal.

Bonbonjär, glas, empire, tidigt 1800-tal.

Slipad dekor. På fyrkantig fot. H 25.

Slitage, repor, nagg och sprickor.

Utropspris
1 000 SEK