130367

STEKFAT, porslin. Kina, Qianlong, 1700-tal.

Stekfat, porslin. kina, qianlong, 1700-tal.

Underglasyr i blått. L 31, b 22.

Obetydligt bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK