1303946

Carl-Harry Stålhane

(Sverige, 1920-1990)
Carl-harry stålhane, vaser, 2 st, rörstrand.

Carl-Harry Stålhane, Vaser, 2 st, Rörstrand.

Höjd större 29 cm, mindre 19 cm.
Märkta undertill.

Åldersrelaterat slitage, fotnagg.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK