1303954

Annikki Poijärvi

(Finland, Född 1931)
Annikki poijärvi, olja på duk, signerad.

Annikki Poijärvi, olja på duk, signerad.

"Lähellä" (Nära). 53 x 45 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
180
1 824
219
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (2 bud)
28 apr 21:40
180 EUR
28 apr 21:39
150 EUR