1303961

Eero von Boehm

(Finland, 1949-2012)
Eero von boehm, olja på pannå, signerad.

Eero von Boehm, olja på pannå, signerad.

Stilleben med frukt. 48,5 x 59,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Slutpris
320
3 234
383
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (12 bud)
7 apr 20:48
320 EUR
7 apr 20:48
300 EUR
7 apr 20:48
295 EUR
7 apr 20:47
261 EUR
7 apr 20:47
241 EUR