Design Möbler
1303982

Viggo Boesen, tillskriven, soffa, 1900-talets andra hälft.

Viggo boesen, tillskriven, soffa, 1900-talets andra hälft.

Rotting. Sitthöjd 31,bredd 137 cm, djup ca 70 cm.

Slitage. Märken. Vissa rottingfästen har släppt.

Utropspris
4 000 SEK