1304133

Theo Tobiasse

(Frankrike, 1927-2012)
Theo tobiasse, litografi och carborundumetsning, signerad och numrerad 4/125.

Theo Tobiasse, litografi och carborundumetsning, signerad och numrerad 4/125.

"David et Betsabée". Passepartout 102 x 69,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR