Design Konstglas
1304194

Dagmar Glemme

(Sverige, Född 1942)
Dagmar glemme, skulptur, glas, signerad, 2005.

Dagmar Glemme, skulptur, glas, signerad, 2005.

Organisk form. Klarglas och koboltblå glasmassa. Signerad "Dagmar Glemme 2008". Höjd 20 cm.

Smärre repor under botten.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V13
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
5 timmar 42 minuter
1 800
177
214
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
10 maj 18:21
1 800 SEK
8 maj 10:12
1 501 SEK
6 maj 18:36
1 234 SEK