Design Möbler
1304214

Skåp, 1920/30-tal.

Skåp, 1920/30-tal.
Skåp, 1920/30-tal.
Skåp, 1920/30-tal.
Skåp, 1920/30-tal.
Skåp, 1920/30-tal.
Skåp, 1920/30-tal.
Skåp, 1920/30-tal.
Skåp, 1920/30-tal.
Skåp, 1920/30-tal.
Skåp, 1920/30-tal.
Skåp, 1920/30-tal.
Skåp, 1920/30-tal.
Skåp, 1920/30-tal.

Skåp fanerat med björk, palisander mfl. träslag. Intarsiadekor. Inredning med flyttbara hyllor. Två lådor nedtill. Skyltmärkt " Kommanditbolaget Möbelaffären, Skövde" Bredd 132, djup 50, höjd 130 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
5 000 SEK